Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Güzelyurt Mahalle Muhtarlığı Turgut Akdevelioğlu İlkokulu'na  tam destek veriyor

Güzelyurt Mahallesi Turgut Akdevelioğlu İlkokulu Nevşehir'in Egitimde Lokomotif okulları arasında başı çekiyor. Okul Müdürü Osman Dogan, Okul Aile Birligi ve 700 Ögrenci Velileriyle birlikte harikalar yaratıyor. Güzelyurt Mahalle Muhtarlığı Turgut Akdevelioğlu İlkokulu'na  tam destek veriyor. Halit Yüncü ve Azalarıyla hizmetin her zaman yanında oluyorlar.

Güzelyurt Mahalle Muhtarlığı Turgut Akdevelioğlu İlkokulu'na  tam destek veriyor
08 Şubat 2021 - 22:26 - Güncelleme: 09 Şubat 2021 - 00:25

Turgut Akdevelioğlu İlkokulu kurulduğu 1994 yılından bu yana kendini geliştirerek, çevresinde ve şehremizde eğitimin lokomatifi olarak çalışmalarını yürütmeye devam ediyor.
Bu çalışmalarında okula desteklerini esirgemeyen Okul Aile Birliği, veliler, öğretmenler, okulun personelleri, ve özellikle okul müdürü Osman Doğan takdiri hakediyor.

Başarılı Eğitim-Öğretim faaliyetlerinin yanı sıra okuldaki bazı çalışmalar ve başarılar:

 1- Okulun Sınıf Öğretmenden Oktay ERGİN'in başvurusu ile  eTwining Okulu olmaya hak kazandı. Ödülü Vali Sayın İnci SEZER BECEL'den teslim alındı.

28-12-2020

2- Okulun öğretmenlerinden Oktay ERGİN'in yürüttüğü  eTwinning projeleri ile "Ulusal Kaite Etiketi" ve " AVRUPA KALİTE ETİKETİ " ile  ödüllendirilmiştir. Ödülü İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR'den teslim alındı.
3- Okulda yürütülen çalışmalar sonucunda "OKULUM TEMİZ BELGESİ" almaya hak kazanıldı.
4-  Okulda yürütülen çalışmalar sonucunda temizlik ve hijyen kurallarına uygunluk nedeniyle "BEYAZ BAYRAK" almaya hak kazanıldı.
5-  Okulda yürütülen çalışmalar sonucunda  "BESLENME DOSTU OKUL SERTİFİKASI" almaya hak kazandı.
6-  Okulda yürütülen çalışmalar sonucunda  "SIFIR ATIK BELGESİ" almaya hak kazanıldı.

7- 
Okulda "Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma, Çocuk Esirgeme Kulübü" öncülüğünde, diğer sosyal kulüplerinde katılım ve değerli velilerin de desteği  ile "Dar Gelirli Ailelere Gıda Yardımı Kampanyası" düzenlendi.
8- Okulda "Yaşam Becerileri Atölyesi" ve "Drama ve Eleştirel Düşünce Atölyesi" açıldı.
9- Okulda büyük tamir ve tadilat. Zemin,giriş ve üst katta bulunan zamanla dökülmeye başlayan fayanslar sökülerek gerekli tamir ve  tadilat işleri yapılıp  ardından fayanslar yenilendi. Tamir  ve değişim sırasında tüm koridor ve duvarlardaki sıva ve alçı işleri de yapılmış ardından tüm koridorlar ve  sınıflardaki boya işlemleri de tamamlanmıştır. Ayrıca tuvaletteki fayanslar ,lavabo ve tuvalet taşları değişrek daha hijyenik hale gelmiştir.  Okulun yan girişinde oluşan buzlanma engellenmesi için üzeri kapatılmıştır. Arka kısımda merdivenlerin altındaki alan depo olarak kullanılmak üzere düzenlenmiştir, sıva yapılmıştır. Yapılan tüm çalışmalar okul aile birliği katkılarıyla yapılmıştır.

28-12-202028-12-2020
17-03-202016-10-2020
28-12-202028-12-2020

16-01-202024-12-2019
16-01-202002-01-2020

 
Bu haber 2448 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 10 Yorum
 • mustafa
  3 hafta önce
  teprik ederiz.
 • AYŞE CANLI
  3 hafta önce
  Okul Müdürümüz Osman Doğan 'a teşekkür ediyoruz..Muhtarımız Halit Yüncü de Maşallahı var onuda çok seviyor ve sayıyoruz Bizim Muhtarımız bir harika
 • Osman Doğan
  3 hafta önce
  Muhtarımıza ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.
 • S.F
  3 hafta önce
  Muhtarın sizin katkınızıda bekliyoruz.
 • Hayri
  3 hafta önce
  Tüm veliler olarak böyle bir özveriye daha fazla katkı sağlamalıyız. Maddi ve manevi çocuklarımızdan esirgemeyelim.Müdürümüz Osman Hocadan Allah razı olsun. Ekibi ile mükemmel uyumlu .Kaç kez çalışırken görüyoruz. Le
 • Alper
  3 hafta önce
  Veli olarak şanslıyız.Çok disipli bir okul. Çalışmaları yakınen biliyorum. Teşekkürler Müdürüm.
 • GÜZELYURT MAHALLESİ MUHTARLIĞI
  3 hafta önce
  Okul müdürüz,Okul Aile Birligimiz ve 700 ögrenci velimize Candan Teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..
 • Nihat
  3 hafta önce
  Okul Müdürüne yaptıkları için teşekkür ediyoruz. Emek veren herkesten Allah razı olsun.
 • Ramazan Sahin
  3 hafta önce
  Allah razı olsun hepisinden. Çok memnunuz okulumuz ve öğretmenlerimizden .
 • Ahmet Soylu
  3 hafta önce
  Okul Müdürümüz Osman Doğan 'a teşekkür ediyoruz. Geldiği günden beri hiç durmadan yorulmadan usanmadan birşeyler yapmanın gayreti içinde.