Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi Tüm Videoları Tüm Detaylar

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresindeki tüm yaşananları, tüm konuşmacıları ve tüm videoları bölüm bölüm izlemek için haber metninin sonundaki videolarımızı tıklayınız..

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi Tüm Videoları Tüm Detaylar
22 Şubat 2021 - 23:33 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 19:18

AK PARTİ NEVŞEHİR 7. OLAĞAN İL KONGRESİNDE NELER OLDU, NE KONUŞULDU
NE DEDİLER!

Program sonrası sosyal medya hesaplarında paylaşılanlar;
Erkan Kandemir
·Nevşehir İl Kongremizi gerçekleştirdik. Teşkilatımıza hayırlı olsun. Bayrağı devreden İl Başkanımız Mustafa Rauf Yanar’a emekleri için teşekkür ediyor, yeni seçilen İl Başkanımız Ali Kemikkıran ve yeni dönemde görev alan Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı çalışmalar diliyorum.
Ekrem Görçeker
Sn. Cumhurbaşkanımız
Recep Tayyip Erdoğan video konferans ile katıldığı, Nevşehir 7.Olağan il kongresinde il Başkanlığı görevine seçilen Ali Kemikkıran’a
başarılar diliyorum Bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden ötürü Mustafa Rauf Yanar başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum.
Mustafa Açıkgöz 
Recep Tayyip Erdoğan, kırmızı çizgimizdir.
Onun aldığı kararlarda, bize saygı duymak düşer. Allah’ın izni, milletimizin teveccühü ile milletimize hizmet etmek bizlere nasip olduysa, bize düşen hesabî değil hasbî çalışmaktır; DAVA İnsanı olabilmektir.
Yücel Menekşe
Görevi devreden
Başkanıma ve Yönetimine yapmış oldukları çalışmalar İçin teşekkür ediyor, görevi devralan Başkanımız Ali Kemikkıran’a ve Yönetimine başarılar diliyorum. Bizleri yalnız bırakmayan İl dışından gelen misafirlerimize ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.
İnandığımız Yolda AK Dava Yolunda Durmadan Yorulmadan Yürümeye Devam... AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katılım sağladığı 7. Olağan İl Başkanlığı Kongremizi büyük bir coşku ile gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Mustafa Rauf YANAR
·Ayrıca , bugün şahsımı Büyük Kongre Delegesi olarak tensip buyuran Sayın Cumhurbaşkanımıza , Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza ve de oyları ile buna bizi layık gören teşkilatımızın kıymetli delegelerine minnetlerimi sunuyorum..
Veeee kesintisiz 10 yılın ardından artık KISA BİR MOLA
Bu şarkı burada bitmeyecek.. Yolumuz uzun, yol arkadaşlığımız ebedi.. Dün de , bugün de , yarın da daima Recep Tayyip Erdoğan.
Ali Kemikkıran 
Ayrıca görevi devraldığım değerli kardeşim
Mustafa Rauf Yanar ‘a ve yönetimine bugüne kadar şehrimizde yaptıkları güzel hizmetler ve işler için teşekkürü bir borç bilirim.
Mehmet Savran
·Düğün Havasında Çok Şükür.
AK Partimizin 7. Olağan Kongresindeyiz.
Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle, davamıza İl Başkanı olarak hizmet edecek olan Başkanımıza, yeni görevinde başarılar dilerim. Rabbim birlikte güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.
FERİT YİĞİTARSLAN
7. Olağan İl Kongremizi; Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ‘ın canlı bağlantı ile teşrifleriyle gerçekleştirdik. İl Başkanımız Ali Kemikkıran ve yeni dönemde görev alan Yönetim Kurulu Üyelerimize muvaffakiyetler diliyorum.

Bu paylaşımlar olurken eski belediye başkanı Rasim Arı'da twetterında bu sözleri paylaştı.

Rasim ARI
Kimse sana özgürlüğünü vermez. Kimse sana eşitliği, adaleti ve başka hiçbir şeyi vermez. Bunları kendin alırsın! [Malcolm X]

KONGREYE DÖNELİM!  
*Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda gerçekleştirilen kongre saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.
*Kongreye gelenler davulla zurnayla karşılandılar .Davul zurna çalanlarda gelenlerden  harçlık almayı ihmal etmediler.
*Kongre salonuna çok sayıda çiçek çelenk gönderildi.
*Hasan Ünver ve Rasim Arı’nın kongrede bulunmaması  dikkat çekti.Salon tıklım tıklım doluydu ve inanılmaz bir coşku ile başladı ve öylecede devam etti.

                   CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KONUŞTU.
       Kongreye İzmir’den canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü kongrelerini, Anadolu'nun en batısındaki İzmir'den, ortasındaki Nevşehir'e ve en doğusundaki Hakkari'ye uzanan bir hatta, Türkiye'nin tüm güzelliklerini birlikte kucaklayarak gerçekleştirdiklerini söyledi.
"İzmir de bizimdir, Nevşehir de bizimdir, Hakkari de bizimdir" diyen Erdoğan, şunları kaydetti:
"Türkiye'nin bu büyük zenginliğini hazmedemeyenler, milletimizi parçalamak, ülkemizi bölmek için Haçlı Seferleri'nden Sevr'e kadar her dönemde bizimle uğraşmışlardır. Aynı kirli zihniyet bugün de birliğimize, beraberliğimize, kardeşlerimize saldırmayı sürdürüyor. Bu saldırı kimi zaman geçtiğimiz yüzyılın ilk çeyreğinde olduğu gibi ordularıyla doğrudan topraklarımızı işgal girişimi olarak tezahür etmiştir. İstiklal Marşı'mızda ne diyor? 'Garb'ın afakını sarmışsa çelik zırhlı duvar, Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma, Nasıl böyle bir imanı boğar, Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar.' İzmir'in işgali ile başlayan Anadolu'da bizi esir almak, hatta mümkün olursa topyekun tasfiye etme hevesi, yine İzmir Körfezi'nin sularında hüsranla nihayet bulmuştur. İstiklal Harbi'mizle Sevr'i paçavraya çeviren milletimiz, yeni devleti Türkiye Cumhuriyeti'ni kurarak, Anadolu'daki 1000 yıllık varlığını perçinlemiştir.
- "Terör, araçların en acımasızı, en kanlısı, en zalimidir"
Ordularıyla bu aziz vatanı işgal edemeyeceklerini görenlerin, sinsi yöntemlerle yeni araçlar devreye soktuğuna dikkati çeken Erdoğan, "Terör, işte bu araçların en acımasızı, en kanlısı, en zalimidir. Hakkari, terörün acısını en çok çeken illerimizden biridir. İzmir'de, ülkemizin pek çok vilayetinde olduğu gibi terör saldırıları sebebiyle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerimizden göç edip gelen çok sayıda vatandaşlarımız yaşıyor." diye konuştu.

 Erdoğan, bugün göçle ilgili uluslararası bir konferansı İzmir'de yapacaklarını hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü:
"PKK terör örgütünün ahlaksız ve vicdansız yüzünü en iyi onlar bilir. Dünyanın hiçbir yerinde terörü, terör örgütlerini savunan, onların siyasi uzantılarını destekleyen aydınlar, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler göremezsiniz. Ancak ülkemizde maalesef böyle kirli bir zihniyet hep olagelmiştir, bugün de vardır. Terör örgütü yaklaşık 40 yıldır anne karnındaki çocuktan kundaktaki bebeğe, okula giden öğrenciden evladının üzerine kapanan annelere, ninelere, aksakallı ihtiyarlara kadar herkesi katlediyor. Şimdi buradan sesleniyorum, ey CHP, ey Kılıçdaroğlu, Diyarbakır annelerinin semtine hiç uğradın mı? Diyarbakır'daki o terör mağduru anneleri hiç ziyaret ettin mi? Orada neler oluyor, haberin var mı? Onurlu bir duruş sergileyerek terör örgütünü kınamak yerine hep devleti suçlayan bu kirli zihniyetin, her masumun katlinde vebali bulunuyor. Senin de vebalin var."
- "Oraları onlara mezar ettik"
Terör örgütlerinin ve Türkiye üzerinde hesabı olan karanlık güçlerin değirmenine su taşıyanlarla değil, kendi devletinin arkasında dağ gibi duranlarla yol yürüdüklerini vurgulayan Erdoğan, "Biz Cudi'de varız, biz Gabar'da varız, biz Tendürek'te varız, biz Bestler Dereler'de varız. Nerede, hangi inde terörist varsa, o inde biz de varız. Oraları onlara mezar ettik. Ve onbinlerle anılan teröristler şimdi yüzlerle anılıyor. Nereden nereye..." ifadesini kullandı.
"Buradan milletime sesleniyorum, sizleri, bu kutlu saflarda görmek istiyoruz." diyen Erdoğan, gençlerin "AK gençlik seninle gurur duyuyor" sloganları üzerine, "Biz de sizlerle gurur duyuyoruz, sizlerle iftihar ediyoruz. Sizler elinde silahla dolaşan bir gençlik değil, bilgisayarıyla dolaşan bir gençliksiniz. Sizler, kitapların arasında geleceği hazırlayan bir gençliksiniz. Aynı şekilde hanım kardeşlerimi de böyle görüyorum. Tebrik ediyorum, alkışlıyorum." karşılığını verdi.
AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCIŞI ÇİĞDEM KARAASLAN KONUŞTU

               Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantıyla katıldığı kongrede konuşan AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ise, görevi devralacak il teşkilatı üyelerini tebrik etti.
Konuşmasında,  AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkında sosyal medyadaki hakaret paylaşımını kınayan Karaaslan, Zengin'e yapılan hakaretlerin karanlık zihniyetlerin ürünü olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:
"Sayın Özlem Zengin üzerinden bir hedef saptırma ya da itibarsızlaştırma operasyonuna girmiş olduklarını görüyoruz. Bu ülkenin kadınları bunlardan çok çekti. Daha çok yakın bir geçmişe kadar bu ülkenin kadınları, bunlar tarafından en temel haklarından mahrum edildi. Kadınların okuması istenmedi, iş hayatında var olmaları, siyasette var olması istenmedi. Ama bugün, Cumhurbaşkanımızla birlikte bu ülkede çok şey değişti. Bugün liderimizle birlikte kadınlar olarak bu kürsülerdeysek, bugün üniversitelerde en doğal şekilde yaşanılanları kısa bir süre öncesine kadar yaşayamadıysak onun suçları var. Bugün Özlem Zengin'e hakaret ederken, aslında yapmak istedikleri karanlık zihniyetlerinin dışa vurumudur." dedi.
AK Parti'nin ülke genelinde 5 milyon 300 binden fazla kadın üyesi olduğunu kaydeden Karaaslan, bu sayının birçok siyasi partinin toplam üye sayısından yüksek olduğunu söyledi.
Tüm teşkilat mensuplarının omuzlarında ağır yük ve sorumluluklar olduğuna değinen Karaaslan, şöyle konuştu:
"Sorumluluğumuz, dünyadaki adaletsizliklere, haksızlıklara, mazlumların taleplerine karşılıksız kalmayarak sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı olarak sorumluğumuzu yerine getirme gayesidir. Bu tarihi zaman diliminde sorumluluğumuz çok büyüktür. Allah rızası için yola çıkanlar, karşıdan teşekkür beklemezler. Görevimiz, önce Rabbimizin rızasını kazanmak, sonra vatanın her bir metrekare toprağına, ve vatanı bize emanet eden şehitlerimize karşı borcumuzu ödemek ve bizden sonrakilere teslim etmek. Bizi yolumuzdan alıkoymak isteyenler olabilir. Ama bilmeliler ki AK Parti bugün çok daha güçlüdür."
AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran ile Eski Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç birer selamlama konuşması yaptı.
NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR.MEHMET SAVRAN KONUŞTU

          Kongrede konuşan Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, AK Parti’nin kurulduğu günden beri millete hizmet için kolları sıvamış, halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak görmüş ve bundan başka aşkı olmayan bir liderin partisi olduğunu söyledi.
Savran, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Teşkilatımız ile birlik ve beraberlik içinde hedeflerimiz doğrultusunda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Şehrimizi, ülkemizi hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız inşallah.
AK Parti, Sayın Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sözüyle kuruldu ve o tarihten bu güne hiçbir şey eskisi gibi olmadı, ülkemizin geçirdiği değişimi hepimiz yaşayarak gördük Allah’a hamdolsun.Yıllar boyunca partimiz nice zaferler yaşadı. Partimizin başarılarına başarılar eklemesindeki en büyük etmen teşkilatlarımızın gayreti, özverisi olmuştur. Bu bağlamda kongreleri biz bir bayrak devir teslimi olarak görüyor ve adeta bir şölen havasında gerçekleştiriyoruz.” Diye konuştu.
Kongrede görevi devreden parti yöneticilerine teşekkür eden Savran, Ali Kemikkıran ve ekibine de başarılar diledi.
Savran sözlerini şöyle sürdürdü;
Bugün de yine bir bayrağın devir teslim günü. Şu ana kadar Nevşehir teşkilatlarımızda görev almış, gecesini gündüzüne katmış, soğuk sıcak demeden koşturmuş Ak kadrolarımızdan Allah razı olsun. Şu anda, partimizi 2023 hedeflerine taşıyacak olan kadroların kongresini yapıyoruz. 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürüdüğümüz bu kutlu yolculukta görev alacak Ak kadrolar, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de halkımızla iç içe, gönül gönüle olup çalınmadık kapı, alınmadık gönül kalmayacak düşüncesiyle hareket etmeye devam edeceklerdir. Ak kadrolar, il ve ilçe teşkilatlarıyla, kadın ve gençlik kollarıyla sevgiyle, azimle, disiplinle, hevesle, liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda, bundan sonraki süreçte de aynı kararlılık içerisinde çalışmaya devam edeceklerdir. Bugünden itibaren bayrağı devralacak Ali Kemikkıran kardeşimize ve ekibine başarılar diliyorum. Bayrağı daha da yukarıya çıkarmak için var güçleriyle, heyecanla çalışacaklarına eminim. Sizler biliyorsunuz ama bir kez daha hatırlatmak isterim ki bizler her zaman teşkilatımızın yanındayız, emrindeyiz. Teşkilatımız ile birlik ve beraberlik içinde hedeflerimiz doğrultusunda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Şehrimizi, ülkemizi hep birlikte güzel yarınlara taşıyacağız inşallah. Bir şölen havası içerisinde geçen kongremizin şehrimize, partimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum”dedi.
AK PARTİ İL BAŞKANI ALİ KEMİKKIRAN

Kongrede konuşan İl Başkanı Ali Kemikkıran, şunları söyledi: “Ben dahil burada bulunan her bir arkadaşımın en büyük meselesi sorumluluğunu üstlendiğimiz bu kutlu davaya hizmet etmek ve milletimizin gönlünü kazanmaktır. Bu şiar ile yılmadan, yorulmadan aşk ile çalışacağız. 18 yıldır bizi iktidara getiren milletimize bu bizim vefa borcumuzdur. Hakk’ın ve halkın rızasını kazanacak işler yapmaya devam ettiğimiz sürece daha nice 18 yıllar göreceğimize inancımız tamdır.  AK Partimizin en büyük özelliği sürekli kendini yenileme, tazeleme, büyütme ve geliştirme yeteneğine sahip olmasıdır. Kongremizle birlikte aramıza yeni katılacak arkadaşlarımız ile ailemizi daha da büyüterek, millete hizmet yolunda yeni gelişmelere adımlar atacağız.  Partimizin kuruluşundan bugüne kadar hizmet etmiş hiç bir arkadaşımızı bu güzel ailenin dışında bırakmayarak, ahde vefayı asla ihmal etmeyeceğiz. Sayın cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği 2023, 2053, 2071 hedefleri doğrultusunda hep birlikte  milletimiz için çalışacağız. 
Ak parti yolu milletin yolu, davası milletin davası, gücü milletin gücüdür. Bize düşen görev bu tabloyu daha da ileriye taşımaktır. AK Parti artık 780 bin kilometrelik coğrafyaya değil, gönül coğrafyamızdaki kardeşlerimize el uzatmakta, nerede bir madur ve mazlum varsa derdine derman olmaktadır. Türkiye’nin yarını bugünden daha müreffeh olacak, Türkiye’nin yarını bugünden daha gelişmiş olacak, çocuklarımız bugünden daha mutlu olacak inşallah.”dedi.

Tek Liste halinde gidilen kongrede İl Başkanı Kemikkıran’ın merakla beklenen listesi:
Ayrıca Ali Kemikkıran  sosyal medya hesabından teşekkür yayınladı;


TÜM DETAYLAR! AYRINTILAR İÇİN AŞAGIDAKİ VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ.


Bu haber 2431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum